Medycyna estetyczna

1. Kwas Hialuronowy (Restylane, Filorga)

 
Z upływem czasu twarz traci swoją objętość i owal, rysy stają się coraz ostrzejsze przez co wygląda ona zdecydowanie starzej. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, lecz jego stężenie maleje z wiekiem. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego skutecznie przywracają utraconą objętość, napięcie oraz nawilżenie dzięki czemu zapewniają młody i świeży wygląd, dzięki czemu osiągamy efekt delikatnego liftingu. Wypełniacze są bezpieczne, a substancje wykorzystywane są pozyskiwane syntetycznie co minimalizuje prawdopodobieństwo uczulenia. Przeciwwskazania: Uczulenie na substancję czynną: kwas hialuronowy, wszelkie stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, ciąża, karmienie piersią. Efekt zabiegu: jest właściwie natychmiastowy, jednak na całkowity i ostateczny efekt osiągnięty zostaje po około dwóch, trzech tygodniach od zabiegu. Przy zastosowaniu preparatów z kwasem hialuronowym efekt wypełnienia utrzymuje się do półtora roku, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta.

W Happy & Beauty wykonujemy:

✗ Wypełnienie ust
✗ Modelowanie owalu twarzy: linia żuchwy, okolica jarzmowa, skronie, łuki brwiowe, pliczki, dolina łez
✗ Uzupełnienie objętości i odmłodzenie dłoni
✗ Wypełnienie bruzd nosowo- wargowych
✗ Wypełnienie bruzd „marionetek”
✗ Wypełnienie zmarszczek pionowych oraz poziomych czoła
✗ Wypełnienie zmarszczek wokół oczu
✗ Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust
✗ Podniesienie kącików ust
✗ Korekta grzbietu nosa
 

2. Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowy jest zabiegiem polegającym na korekcji i uwydatnieniu ust za pomocą żelu zawierającego HA - hyaluronic acid. Zabieg powinien wykonać lekarz, który specjalizuje się w tej dziedzinie medycyny estetycznej. Wbrew obiegowym opiniom, zabieg ten wymaga dużych umiejętności i doświadczenia od lekarza, gdy oczekujemy naturalnego efektu.

Efekty:

Zauważamy, że dużo osób młodych poddaje się powiększaniu ust, chcą poprawić kontur oraz uwydatnić wargi. Osoby dojrzałe dzięki temu zabiegowi chcą wyraźnie się odmłodzić, odzyskując objętość, nawilżenie oraz kolor ust. Kwasu hialuronowy używa się również w celu korekcji dysproporcji pomiędzy wargami, doświadczony lekarz potrafi uzyskać zmysłowy i bardzo naturalny efekt. Obecnie wiele kobiet zaczęło regularnie korzystać z kwasu hialuronowego, traktując modelowanie ust na równi z tradycyjnymi zabiegami kosmetycznymi.

Przeciwwskazania:

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie wymaga szczególnych przygotowań, jednak przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia przeciwwskazań takich jak: ✗ ciąża i okres karmienia piersią, ✗ infekcje, ✗ opryszczka, ✗ nowotwory, ✗ choroby autoimmunologiczne.

Ważne:

Ważną informacją jest, że w dniu poprzedzającym zabieg i w pierwszej dobie po jego wykonaniu nie wolno spożywać alkoholu i witaminy C. Zabieg powiększania ust trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Preparat/żel wstrzykuje się za pomocą cienkich igieł. Zdarza się, że niektórzy pacjenci czują znaczny dyskomfort w czasie nakłuwania ust. Poziom tych odczuć uzależniony jest od rodzaju użytego środka znieczulającego oraz indywidualnego progu bólu.
 

3. Korekta grzbietu nosa

Nos, to dla niektórych bardzo newralgiczny temat. Powód do kompleksów, niskiej samooceny i żartów. Korekcja nosa jest jednym z zabiegów najbardziej zmieniających wygląd twarzy. Niektórzy decydują się na operację plastyczne, która rozwiązuje ich problem. Duża grupa a może nawet większość boi się, tak radykalnych interwencji i szuka łagodniejszych, mniej inwazyjnych sposobów. I tu możemy pomoc takim osobom :)
Z pomocą lekarza medycyny estetycznej specjalizującego się między innymi korekcie nosa kwasem hialuronowym. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy nos z defektem kwalifikuje się do tzw niechirurgicznej korekty. Decyzję podejmuje lekarz podczas konsultacji po obejrzeniu i zbadaniu pacjenta.
Z pomocą lekarza medycyny estetycznej specjalizującego się między innymi korekcie nosa kwasem hialuronowym. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy nos z defektem kwalifikuje się do tzw niechirurgicznej korekty. Decyzję podejmuje lekarz podczas konsultacji po obejrzeniu i zbadaniu pacjenta.

Na czym polega korekta nosa w naszym salonie?

Niechirurgiczna korekta nosa polega na kilku mało dokuczliwych zastrzyków z kwasu hialuronowego. Zabieg trwa kilka minut, może wystąpić po nim niewielki obrzęk nosa trwający zwykle 1 dobę.
Jakie są wskazania do zabiegu?
✗ nos garbaty
✗ nos siodłowaty
✗ nos szeroki
✗ opadający koniuszek nosa
✗ asymetria nosa
 

4. Hydrobalans – skinbooster

Unikatowe wypełniacze kwasu hialuronowego nawilżają i poprawiają strukturę, jędrność i elastyczność skóry. Specjalna formuła preparatu pozwala uzupełnić powstałe z wiekiem i stylem życia niedobory kwasu hialuronowego, widoczne w postaci drobnych zmarszczek i linii, wiotkiej i przesuszonej skóry czy fotouszkodzeń. Zabieg rekomendowany jest pacjentom w każdym wieku, nawet osobom młodym by mogły długo cieszyć się dobrą kondycją skóry

Działanie:

Podanie mocno wiążącego wodę, usieciowanego kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry powoduje jej uwodnienie. Podany kwas hialuronowy jest bardzo silnym aktywatorem produkcji kolagenu. Uzyskujemy zwiększenie elastyczności i jędrności skóry oraz wyrównanie jej kolorytu i spłycenie drobnych zmarszczek. Już po pierwszej sesji widoczny jest wzrost napięcia i nawilżenia -twarz odzyskuje blask, świeżość i zdrowy wygląd. Jest to jedyny zabieg na rynku dogłębnie i długotrwale nawilżający skórę.

Zabieg

: W celu zwiększenia komfortu pacjenta i redukcji odczucia bólu przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie. Dzięki temu podanie preparatu jest praktycznie bezbolesne i trwa kilkanaście minut. Po iniekcji mogą się pojawić drobne siniaczki, które łatwo ukryć makijażem maskującym.

Efekty

: ✓ długotrwale nawilżona i nawodniona skóra
✓ wzrasta jędrność, sprężystości i elastyczności skóry
✓ skóra jest pełna naturalnej witalności i świeżości
✓ uruchamia proces produkcji nowego kolagenu
✓ odbudowuje uszkodzone włókna kolagenowe

Wskazania

: ✓ wiotka i odwodniona skóra
✓ obniżone napięcie skóry
✓ drobne linie i zmarszczki
✓ fotouszkodzenia
✓ blizny potrądzikowe

Przeciwwskazania:

✗ ciąża
✗ karmienie piersią
✗ choroby o podłożu autoimmunologicznym
✗ stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
✗ choroby nowotworowe
 

5. Toksyna Botulinowa (AZZALURE)

Oczyszczona toksyna botulinowa, podana przez lekarza czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy. Botox (Azzalure) to substancja sprawdzona w licznych badaniach i procedurach, dlatego spłycanie zmarszczek z jego użyciem należy do najbezpieczniejszych w wachlarzu zabiegów jakie daje nam medycyna estetyczna. Pełny efekt zabiegu pojawia się od trzech do dziesięciu dni od zabiegu. Po sześciu do ośmiu miesiącach zabieg należy powtórzyć, powtarzanie zabiegu pozwala na wydłużenie odstępów pomiędzy kolejnymi zabiegami.

Przeciwwskazania:

✗ ciąża
✗ karmienie piersią
✗ stosowanie antybiotyków
✗ stany grypowe
✗ zaburzenia przewodnictwa nerwowo- mięśniowego
✗ zaburzenia krzepnięcia krwi

W Happy & Beauty wykonujemy:

✓ korekta zmarszczek poziomych czoła
✓ korekta zmarszczek pionowych pomiędzy brwiami
✓ Zmarszczki w okolicy kącików oczu
✓ Zmarszczki powieki dolnej
✓ Zmarszczki u nasady nosa
✓ Zmarszczki wokół ust
✓ Uniesienie brwi
✓ Spłycenie bruzd wargowo- nosowych
✓ Redukcja uśmiechu dziąsłowego
✓ Uniesienie koniuszka nosa
✓ Korekta zmarszczek poniżej kącików ust
✓ Redukcja anomalii podbródka
✓ Korekta poziomych zmarszczek szyi
✓ Korekta pionowych wstęg mięśnia szerokiego szyi
✓ Korekta drobnych zmarszczek na policzkach
✓ Nadpotliwość pach
✓ Bruksizm.
 

6. Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa zabieg, dzięki któremu można wygładzić skórę, pozbywając się zmarszczek i niedoskonałości. Podczas mezoterapii podaje się małe dawki substancji leczniczych na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała. Zabieg przywraca skórze piękny i zdrowy wygląd. Jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny, odczuwalny jest dyskomfort, ale niwelujemy go stosując maść znieczulającą. Odpowiednio dobrane preparaty i zastosowanie tej nowoczesnej metody gwarantują osiągnięcie wspaniałych rezultatów.
Zabiegi mezoterapii igłowej są również bardzo skuteczne w redukowaniu tkanki tłuszczowej i leczeniu nawet bardzo zaawansowanych postaci cellulitu. Bez bólu, bez skalpela, naturalnie! Zabieg jest bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia. Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów, skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów igłowej mezoterapii kosmetycznej pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

Przeciwwskazania:

✓ ciąża, karmienie piersią;
✓ infekcje w okolicach wykonywania zabiegu;
✓ skłonność do powstawania blizn przerostowych;
✓ nowotwory;
✓ tendencje do powstawania bliznowców;
✓ stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy.
Zalecamy, by tydzień przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi. Można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są podczas konsultacji.
Rekomendujemy, by unikać opalania i nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne. Należy dołożyć wszelkich starań, by uniknąć możliwości zakażenia

Adres:

Happy & Beauty
Aleje Jerozolimskie 151 lokal U2 (I Pietro),
02-326 Warszawa
 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 20:00
wtorek: 10:00 - 20:00
środa: 9:00 - 20:00
czwartek: 9:00 - 20:00
piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja:

  +48 22 118 44 14

   +48 577 414 714

  salon@happy-beauty.pl

Dojazd:

Autobusy nr:

127, 158, 159

Parkowanie:

Parking przed budynkiem,
wjazd od ulicy Sękocińskiej.

Płatności:

Płatności można dokonywać:

gotówką, kartą płatniczą lub przelewem

Karta

 

Nasz numer konta to:

PKO BP SA

10 1020 1068 0000 1102 0318 9107

© 2018 Salon Urody & SPA Happy & Beauty - Manicure , Pedicure, Salon kosmetyczny, Medycyna estetyczna - Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone.