Medycyna estetyczna

Kwas Hialuronowy (Restylane, Filorga)

 

 
Z upływem czasu twarz traci swoją objętość i owal, rysy stają się coraz ostrzejsze przez co wygląda ona zdecydowanie starzej. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, lecz jego stężenie maleje z wiekiem. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego skutecznie przywracają utraconą objętość, napięcie oraz nawilżenie dzięki czemu zapewniają młody i świeży wygląd, dzięki czemu osiągamy efekt delikatnego liftingu. Wypełniacze są bezpieczne, a substancje wykorzystywane są pozyskiwane syntetycznie co minimalizuje prawdopodobieństwo uczulenia. Przeciwwskazania: Uczulenie na substancję czynną: kwas hialuronowy, wszelkie stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, ciąża, karmienie piersią. Efekt zabiegu: jest właściwie natychmiastowy, jednak na całkowity i ostateczny efekt osiągnięty zostaje po około dwóch, trzech tygodniach od zabiegu. Przy zastosowaniu preparatów z kwasem hialuronowym efekt wypełnienia utrzymuje się do półtora roku, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta.
 

W Happy & Beauty wykonujemy:

✗ Wypełnienie ust
✗ Modelowanie owalu twarzy: linia żuchwy, okolica jarzmowa, skronie, łuki brwiowe, pliczki, dolina łez
✗ Uzupełnienie objętości i odmłodzenie dłoni
✗ Wypełnienie bruzd nosowo- wargowych
✗ Wypełnienie bruzd „marionetek”
✗ Wypełnienie zmarszczek pionowych oraz poziomych czoła
✗ Wypełnienie zmarszczek wokół oczu
✗ Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust
✗ Podniesienie kącików ust
✗ Korekta grzbietu nosa

 

 

Kwas Hialuronowy

 

Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowy jest zabiegiem polegającym na korekcji i uwydatnieniu ust za pomocą żelu zawierającego HA - hyaluronic acid. Zabieg powinien wykonać lekarz, który specjalizuje się w tej dziedzinie medycyny estetycznej. Wbrew obiegowym opiniom, zabieg ten wymaga dużych umiejętności i doświadczenia od lekarza, gdy oczekujemy naturalnego efektu.

 

Efekty:

Zauważamy, że dużo osób młodych poddaje się powiększaniu ust, chcą poprawić kontur oraz uwydatnić wargi. Osoby dojrzałe dzięki temu zabiegowi chcą wyraźnie się odmłodzić, odzyskując objętość, nawilżenie oraz kolor ust. Kwasu hialuronowy używa się również w celu korekcji dysproporcji pomiędzy wargami, doświadczony lekarz potrafi uzyskać zmysłowy i bardzo naturalny efekt. Obecnie wiele kobiet zaczęło regularnie korzystać z kwasu hialuronowego, traktując modelowanie ust na równi z tradycyjnymi zabiegami kosmetycznymi.

 

Przeciwwskazania:

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie wymaga szczególnych przygotowań, jednak przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia przeciwwskazań takich jak: ✗ ciąża i okres karmienia piersią, ✗ infekcje, ✗ opryszczka, ✗ nowotwory, ✗ choroby autoimmunologiczne.

 

Ważne:

Ważną informacją jest, że w dniu poprzedzającym zabieg i w pierwszej dobie po jego wykonaniu nie wolno spożywać alkoholu i witaminy C. Zabieg powiększania ust trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Preparat/żel wstrzykuje się za pomocą cienkich igieł. Zdarza się, że niektórzy pacjenci czują znaczny dyskomfort w czasie nakłuwania ust. Poziom tych odczuć uzależniony jest od rodzaju użytego środka znieczulającego oraz indywidualnego progu bólu.

 

 

powiększanie ust zabieg

 

Korekta grzbietu nosa

Nos, to dla niektórych bardzo newralgiczny temat. Powód do kompleksów, niskiej samooceny i żartów. Korekcja nosa jest jednym z zabiegów najbardziej zmieniających wygląd twarzy. Niektórzy decydują się na operację plastyczne, która rozwiązuje ich problem. Duża grupa a może nawet większość boi się, tak radykalnych interwencji i szuka łagodniejszych, mniej inwazyjnych sposobów. I tu możemy pomoc takim osobom :)
Z pomocą lekarza medycyny estetycznej specjalizującego się między innymi korekcie nosa kwasem hialuronowym. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy nos z defektem kwalifikuje się do tzw niechirurgicznej korekty. Decyzję podejmuje lekarz podczas konsultacji po obejrzeniu i zbadaniu pacjenta.
Z pomocą lekarza medycyny estetycznej specjalizującego się między innymi korekcie nosa kwasem hialuronowym. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy nos z defektem kwalifikuje się do tzw niechirurgicznej korekty. Decyzję podejmuje lekarz podczas konsultacji po obejrzeniu i zbadaniu pacjenta.

Na czym polega korekta nosa w naszym salonie?

Niechirurgiczna korekta nosa polega na kilku mało dokuczliwych zastrzyków z kwasu hialuronowego. Zabieg trwa kilka minut, może wystąpić po nim niewielki obrzęk nosa trwający zwykle 1 dobę.
Jakie są wskazania do zabiegu?
✗ nos garbaty
✗ nos siodłowaty
✗ nos szeroki
✗ opadający koniuszek nosa
✗ asymetria nosa

 
korekta kształtu nosa

Hydrobalans – skinbooster

Unikatowe wypełniacze kwasu hialuronowego nawilżają i poprawiają strukturę, jędrność i elastyczność skóry. Specjalna formuła preparatu pozwala uzupełnić powstałe z wiekiem i stylem życia niedobory kwasu hialuronowego, widoczne w postaci drobnych zmarszczek i linii, wiotkiej i przesuszonej skóry czy fotouszkodzeń. Zabieg rekomendowany jest pacjentom w każdym wieku, nawet osobom młodym by mogły długo cieszyć się dobrą kondycją skóry

Działanie:

Podanie mocno wiążącego wodę, usieciowanego kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry powoduje jej uwodnienie. Podany kwas hialuronowy jest bardzo silnym aktywatorem produkcji kolagenu. Uzyskujemy zwiększenie elastyczności i jędrności skóry oraz wyrównanie jej kolorytu i spłycenie drobnych zmarszczek. Już po pierwszej sesji widoczny jest wzrost napięcia i nawilżenia -twarz odzyskuje blask, świeżość i zdrowy wygląd. Jest to jedyny zabieg na rynku dogłębnie i długotrwale nawilżający skórę.

Zabieg

: W celu zwiększenia komfortu pacjenta i redukcji odczucia bólu przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie. Dzięki temu podanie preparatu jest praktycznie bezbolesne i trwa kilkanaście minut. Po iniekcji mogą się pojawić drobne siniaczki, które łatwo ukryć makijażem maskującym.

Efekty

: ✓ długotrwale nawilżona i nawodniona skóra
✓ wzrasta jędrność, sprężystości i elastyczności skóry
✓ skóra jest pełna naturalnej witalności i świeżości
✓ uruchamia proces produkcji nowego kolagenu
✓ odbudowuje uszkodzone włókna kolagenowe

Wskazania

: ✓ wiotka i odwodniona skóra
✓ obniżone napięcie skóry
✓ drobne linie i zmarszczki
✓ fotouszkodzenia
✓ blizny potrądzikowe

Przeciwwskazania:

✗ ciąża
✗ karmienie piersią
✗ choroby o podłożu autoimmunologicznym
✗ stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
✗ choroby nowotworowe
 

Toksyna Botulinowa (AZZALURE)

Oczyszczona toksyna botulinowa, podana przez lekarza czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy. Botox (Azzalure) to substancja sprawdzona w licznych badaniach i procedurach, dlatego spłycanie zmarszczek z jego użyciem należy do najbezpieczniejszych w wachlarzu zabiegów jakie daje nam medycyna estetyczna. Pełny efekt zabiegu pojawia się od trzech do dziesięciu dni od zabiegu. Po sześciu do ośmiu miesiącach zabieg należy powtórzyć, powtarzanie zabiegu pozwala na wydłużenie odstępów pomiędzy kolejnymi zabiegami.

Przeciwwskazania:

✗ ciąża
✗ karmienie piersią
✗ stosowanie antybiotyków
✗ stany grypowe
✗ zaburzenia przewodnictwa nerwowo- mięśniowego
✗ zaburzenia krzepnięcia krwi

W Happy & Beauty wykonujemy:

✓ korekta zmarszczek poziomych czoła
✓ korekta zmarszczek pionowych pomiędzy brwiami
✓ Zmarszczki w okolicy kącików oczu
✓ Zmarszczki powieki dolnej
✓ Zmarszczki u nasady nosa
✓ Zmarszczki wokół ust
✓ Uniesienie brwi
✓ Spłycenie bruzd wargowo- nosowych
✓ Redukcja uśmiechu dziąsłowego
✓ Uniesienie koniuszka nosa
✓ Korekta zmarszczek poniżej kącików ust
✓ Redukcja anomalii podbródka
✓ Korekta poziomych zmarszczek szyi
✓ Korekta pionowych wstęg mięśnia szerokiego szyi
✓ Korekta drobnych zmarszczek na policzkach
✓ Nadpotliwość pach
✓ Bruksizm.
 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa zabieg, dzięki któremu można wygładzić skórę, pozbywając się zmarszczek i niedoskonałości. Podczas mezoterapii podaje się małe dawki substancji leczniczych na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała. Zabieg przywraca skórze piękny i zdrowy wygląd. Jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny, odczuwalny jest dyskomfort, ale niwelujemy go stosując maść znieczulającą. Odpowiednio dobrane preparaty i zastosowanie tej nowoczesnej metody gwarantują osiągnięcie wspaniałych rezultatów.
Zabiegi mezoterapii igłowej są również bardzo skuteczne w redukowaniu tkanki tłuszczowej i leczeniu nawet bardzo zaawansowanych postaci cellulitu. Bez bólu, bez skalpela, naturalnie! Zabieg jest bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia. Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów, skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów igłowej mezoterapii kosmetycznej pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

Przeciwwskazania:

✓ ciąża, karmienie piersią;
✓ infekcje w okolicach wykonywania zabiegu;
✓ skłonność do powstawania blizn przerostowych;
✓ nowotwory;
✓ tendencje do powstawania bliznowców;
✓ stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy.
Zalecamy, by tydzień przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi. Można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są podczas konsultacji.
Rekomendujemy, by unikać opalania i nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne. Należy dołożyć wszelkich starań, by uniknąć możliwości zakażenia
mezoterapia warszawa, mezoterapia warszawa ochota, mezoterapia cena warszawa, mezoterapia twarzy warszawa, mezoterapia igłowa warszawa, mezoterapia igłowa warszawa ochota, mezoterapia łysienie, mezoterapia włosów warszawa, mezoterapia oczy warszawa, mezoterapia igłowa szyja, mezoterapia skóra głowy, mezoterapia nawilżanie warszawa, mezoterapia regeneracja warszawa, zabiegi mezoterapii igłowej warszawa ochota, mezoterapia igłowa biust warszawa, zmarszczki mezoterapia warszawa, odżywienie mezoterapia skóry warszawa, mocne nawilżenie warszawa, mezoterapia anti-aging warszawa, odmładzanie warszawa, ampułka do mezoterapii igłowej warszawa ochota, salon happy&beauty mezoterapia, salon warszawa, salon urody i SPA warszawa ochota, jerozolimskie salon kosmetyczny, dobra kosmetyczka warszawa, salon godny polecenia warszawa, usługi kosmetyczne

 

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to jedna z najlepiej opracowanych metod w medycynie estetycznej. Zabieg osoczem zyskuje coraz większą popularność, a skuteczność w zakresie poprawy jakości skóry i spłycania drobnych zmarszczek została naukowo udowodniona.
Osocze bogatopłytkowe (ang. Platelet Rich Plasma, w skrócie PRP), to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który uzyskuje się z krwi pacjenta. Osocze jest bogate w komórki i czynniki wzrostu z krwi. Pobudza tkanki do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. Staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.
Wzrasta liczba osób, która korzysta z zabiegów z osoczem bogatopłytkowym, zdecydowanie jest to zabieg dla osób ze skórą atopową i skłonną do alergii, ze względu na swoją naturalność i pochodzenie z własnej krwi pacjenta zmniejsza ryzyko podrażnienia wrażliwej skóry osób cierpiących na schorzenia dermatologiczne.

 

kwas hialuronowy warszawa, kwas hialuronowy warszawa ochota, powiększanie ust warszawa, wypełnianie ust warszawa, zmarszczki wypełnianie warszawa, modelowanie warszawa ochota, wypełnianie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, zabiegi medycyny estetycznej warszawa, medycyna estetyczna happy&beauty, osocze bogatopłytkowe warszawa, osocze warszawa ochota, Modelowanie owalu twarzy warszawa, Wypełnienie zmarszczek wokół oczu warszawa, Wypełnienie zmarszczek wokół oczu warszawa ochota, Wypełnienie bruzd nosowo- wargowych Warszawa ochota, Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust warszawa, Podniesienie kącików ust warszawa, korekta grzbetu nosa warszawa, estetyczna medycyna warszawa, botoks warszawa, dobre ceny medycyna estetyczna warszawa, Wypełnienie bruzd „marionetek” warszawa, Wypełnienie bruzd „marionetek” warszawa ochota, toksyna botulinowa warszawa, azzalure warszawa ochota, korekta zmarszczek warszawa, korekta zmarszczek warszawa ochota, nadmierne wypadanie włosów warszawa, nadmierne wypadanie włosów warszawa ochota, osocze włosy, mezoterapia igłowa warszawa, Bruksizm warszawa, Bruksizm warszawa ochota, Redukcja anomalii podbródka warszawa, Redukcja anomalii podbródka warszawa ochota, piękne usta warszawa ochota, prostowanie zmarszczek warszawa ochota

Przeciwwskazania do zabiegu:

✓ Choroby krwi
✓ Nowotwory
✓ Ciąża i karmienie
✓ Przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)
✓ Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
✓ Choroby wirusowe (HIV, zapalenie wątroby WZW B lub WZW C)
✓ Wirusowe, bakteryjne lub grzybicze choroby skóry

Wskazania do zabiegu:

✓ Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
✓ Zmarszczki
✓ Wysuszona, zmęczona  i wiotka skóra
✓ Rozstępy i blizny
✓ Oznaki starzenia
✓ Starzenie się dłoni
✓ nadmierne wypadanie włosów

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest po uprzednim znieczuleniu.
W fazie pierwszej lekarz pobiera niewielką ilość krwi do specjalnych sterylnych probówek, które poddaje się następnie wirowaniu w specjalnej wirówce.
W ciągu kilku minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi, uzyskujemy w taki sposób osocze bogatopłytkowe, które jest bazą do wykonania zabiegu.
Po odwirowaniu lekarz podaje osocze bogatopłytkowe metodą jak w mezoterapii igłowej.
Dla uzyskania rewelacyjnego efektu zalecamy wykonanie serię 2-3 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Efekty:

W osoczu zawarty jest potencjał do odnowy skóry, którego nie można porównać do żadnego innego koktajlu stosowanego w medycynie. Podając pacjentowi jego własne płytki krwi w miejsce, które chcemy poddać odmłodzeniu, w naturalny sposób pobudzamy produkcję kolagenu, stymulujemy fibroblasty i odbudowujemy skórę. Następuje poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu, a także wygładzenie zmarszczek i poprawa ukrwienia skóry.
Zabieg osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu poprawy wyglądu:
✓ policzków
✓ fałd nosowo-wargowych
✓ okolic oczu (gdy występują kurze łapki, cienie) a nawet powiek
✓ ust, czoła i podbródka
✓ fałd na szyi i karku
✓ szyi i dekoltu
✓ dłoni
Osocze bogatopłytkowe ma zastosowanie również w wypełnianiu blizn potrądzikowych  i likwidacji skutków łysienia typu męskiego.

 

Adres:

Happy & Beauty
Aleje Jerozolimskie 151 lokal U2 (I Pietro),
02-326 Warszawa
 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 20:00
wtorek: 10:00 - 20:00
środa: 10:00 - 20:00
czwartek: 10:00 - 20:00
piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja:

  +48 22 118 44 14

   +48 577 414 714

  salon@happy-beauty.pl

Dojazd:

Autobusy nr:

127, 158, 159

Parkowanie:

Parking przed budynkiem,
wjazd od ulicy Sękocińskiej.

Płatności:

Płatności można dokonywać:

gotówką, kartą płatniczą lub przelewem

Karta

 

Nasz numer konta to:

PKO BP SA

10 1020 1068 0000 1102 0318 9107

© 2019 Salon Urody & SPA Happy & Beauty - Manicure , Pedicure, Salon kosmetyczny, Medycyna estetyczna - Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone.